Hurt

Wyłączny importer kosmetyków Holika Holika na Polskę

Firma My Asia A&K Beauty powstała w 2012 roku i zajmuje się wprowadzaniem do obrotu kosmetyków azjatyckich, głównie z Korei Południowej. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Holika Holika na Polskę od 2013 roku i sukcesywnie budujemy status marki na rynku Polskim. Kosmetyki Holika Holika cechują się doskonałą jakością, przystępną ceną oraz bogatą ofertą asortymentową. Kosmetyki Holika Holika zostały wielokrotnie wyróżnione na rynku polskim, w tym nasz główny produkt Żel Aloesowy Holika Holika, który został wyróżniony nagrodą Produktu Roku 2018  w branży FMCG według Wydawnictwa Gospodarczego. 

Sklep firmowy: www.myasia.pl

mail: info@holika.pl / info@myasia.pl

tel +48 33 445 42 45

Dystrybutor w sieciach nowoczesnych oraz tradycyjnych

Błysk sp.z.o.o to wiodący dystrybutor kosmetyków, chemii gospodarczej i higieny osobistej działający na rynku od 1991r. z siedzibą w Jastrzębiu - Zdroju. Nasza kadra służy pomocą we właściwym doborze produktów oraz wiedzą na temat ich zastosowania. Pozycja i stabilność Błysku gwarantuje partnerom i pracownikom prestiż i poczucie bezpieczeństwa. Dzięki stale podnoszonym kwalifikacjom, nawet najbardziej wymagający klienci mogą liczyć na obsługę na miarę oczekiwań. Za swoją działalność firma została nagrodzona licznymi prestiżowymi nagrodami min. Solidna Firma oraz Diamenty miesięcznika Forbes.

 Dział Handlowy Holika Holika wyłącznego importera My Asia A&K Beauty

Dział handlowy Holika Holika z siedzibą Krakowie. Zajmujemy się bezpośrednią obsługą sieci detalicznej i hurtowej. Dzięki skupieniu się na marce Holika Holika, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu atrakcyjne warunki handlowe, wsparcie marketingowe i sprzedażowe. Oferujemy również pełny asortyment kosmetyków. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Kontakt:
Email: Polska@Holika.Eu
Email: Slovensko@Holika.Eu
Email: Ceska@Holika.Eu
Email: Hungary@holika.Eu

Telefon: +48 666 995 225
Telefon: +48 884 000 666
Telefon: +48 604 142 434

www.holika.eu

Nasz strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij