Hurt

Wyłączny importer kosmetyków Holika Holika na Polskę

Oferta hurtowa: HURT@HOLIKA.PL

Firma My Asia A&K Beauty powstała w 2012 roku i zajmuje się wprowadzaniem do obrotu kosmetyków azjatyckich, głównie z Korei Południowej. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Holika Holika na Polskę od 2013 roku i sukcesywnie budujemy status marki na rynku Polskim. Kosmetyki Holika Holika cechują się doskonałą jakością, przystępną ceną oraz bogatą ofertą asortymentową. Kosmetyki Holika Holika zostały wielokrotnie wyróżnione na rynku polskim, w tym nasz główny produkt Żel Aloesowy Holika Holika, który został wyróżniony nagrodą Produktu Roku 2018  w branży FMCG według Wydawnictwa Gospodarczego. 

Sklep firmowy: www.myasia.pl

mail: info@holika.pl / contact@holika.pl

tel +48 33 445 42 45

 Dział Handlowy Holika Holika wyłącznego importera My Asia A&K Beauty

Dział handlowy Holika Holika z siedzibą Krakowie. Zajmujemy się bezpośrednią obsługą sieci detalicznej i hurtowej. Dzięki skupieniu się na marce Holika Holika, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu atrakcyjne warunki handlowe, wsparcie marketingowe i sprzedażowe. Oferujemy również pełny asortyment kosmetyków. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Kontakt:
Email: Polska@Holika.Eu
Email: Slovensko@Holika.Eu
Email: Ceska@Holika.Eu
Email: Hungary@holika.Eu

Telefon: +48 666 995 225
Telefon: +48 884 000 666
Telefon: +48 604 142 434

www.holika.eu

Nasz strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij