Maseczki na płachcie

Maski w płachcie to hit koreańskiej pielęgnacji. Maseczki składają się z dwóch części - płachty oraz esencji bogatej w różne składniki odżywcze, nawilżające, rozświetlające. W zależności od rodzaju. Nakładane razem na twarz tworzą kompres dla skóry dzięki czemu składniki aktywne szybciej wchłaniają się w głąb skóry aby szybciej uzyskać pożądany efekt.

Maseczki na bawełnianej płachcie

Pure Essence mask sheet

Zestaw maseczek z naturalnymi ekstraktami z roślin i owoców m.in. takimi jak: zielona herbata, truskawka, ogórek, cytryna, awokado. Łącznie 12 rodzajów maseczek na bawełnianej płachcie w super cenie. Cienka warstwa maseczki idealnie przylega do twarzy, a materiał, z którego jest zrobiona maseczka jest delikatny dla skóry i przyjazny środowisku.

Baby Pet mask sheet

Maseczki z wizerunkami słodkich zwierzątek. Przeznaczone do różnych typów skóry. Kot, Panda, Piesek oraz Foka rozpromienią Twoją cerę. Maseczki mają unikalną właściwość, pod wpływem ciepła skóry część grafik ulega wyblaknięciu co symbolizuje działanie maseczki. 

Rescue mask sheet

Maseczki do zadań specjalnych. Maseczki z substancjami aktywnymi takimi jak: kwas hialuronowy, kolagen, madekasozyd, witamina C oraz peptydy pomagają w walce z różnymi niedoskonałościami i problemami skórnymi.

After mask sheet

Maseczki do pielęgnacji twarzy w szacie graficznej retro. Specjalnie sformułowane do dziennych zadań: po pracy, po ćwiczeniach, po saunie, po wycieczce, po nadgodzinach w pracy oraz po ciężkim studiowaniu. Odśwież się z naszymi maseczkami

OFERTA HURTOWA: HURT@HOLIKA.PL

Nasz strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij