O nas

HOLIKA HOLIKA to koreańska marka kosmetyczna, która znajduje się pod przewodnictwem ENPRANI CO, LTD. Enprani powstało w 2001 roku i do roku 2010 sukcesywnie budowało swoją pozycję na rynku kosmetycznym. Otrzymało szereg nagród, np. fabryka w Inchon w 2001 roku została nominowana jako najlepsza tego typu w Korei przez KMA Korea Management Association, w 2002 roku nagroda z KMA za najlepszy marketing, w 2002 roku nominowana przez Ministerstwo Środowiska w Korei jako firma przyjazna środowisku i wiele innych.

HISTORIA MARKI

W 2010 roku powstaje pierwszy, oficjalny sklep Holika Holika w Myong-dong w Korei Południowej. Do dnia dzisiejszego marka Holika Holika sukcesywnie powiększa swoją ofertę doskonałych jakościowo kosmetyków. Aktualnie w Korei Południowej jest ponad 145 sklepów Holika Holika oraz 13 sklepów w strefie duty free. Ekspansja rynku prowadzona jest również w Europie, Ameryce oraz Azji.

Początkowo produkowano podstawowe linie kosmetyków do pielęgnacji skóry. Z czasem pojawiły się kosmetyki do makijażu, dedykowane produkty dla mężczyzn oraz skoncentrowane kosmetyki przeciwzmarszczkowe.

Holika Holika to marka, która inwestuje potężne zasoby finansowe w rozwój technologiczny i badawczy nad produktami kosmetycznymi. Podąża za trendami i nowinkami kosmetycznymi produkując produkty  coraz lepszej jakości.

IDEA POWSTANIA MARKI HOLIKA HOLIKA 

“Magia tkwi wewnątrz”

Każdy człowiek - bez względu na to czy jest szczupły czy gruby, piękny czy brzydki, stary czy młody - ma swój własny, unikalny, wewnętrzny urok. To od nas zależy czy będziemy chcieli pokazać nasze wewnętrzne piękno. Kosmetyki Holika Holika zostały stworzone, aby pomóc nam w odkryciu i ukazaniu naszego wewnętrznego piękna. Dzięki nim możemy stawać się atrakcyjni każdego dnia.

Holika Holika wierzy, że prawdziwe piękno jest naturalnie wyrażane przez nasze emocje i zachowanie. Próba dążenia do idealnego wyglądu to nie tylko nasz urok zewnętrzny ale również to co każdy z nas ma w środku. Holika Holika dostarcza niezbędne składniki do utrzymania równowagi, daje podstawy do wyrażania siebie w byciu piękną.

CO OZNACZA NAZWA “HOLIKA HOLIKA”?

Słowo “Holika Holika” jest kombinacją dwóch słów: angielskiego “holic” oraz koreańskiego “holida” co oznacza “pokusa”. Holika Holika sugeruje nowe trendy kosmetyczne oraz nowy styl piękna. Dzięki temu kobiety mogą zrealizować swoje marzenia w dążeniu do bycia piękną.  

OFICJALNY DYSTRYBUTOR

Oficjalnym, wyłącznym dystrybutorem marki Holika Holika jest firma My Asia A&K Beauty Krzysztof Chwesiuk z siedzibą w Bielsku-Białej. Firma My Asia A&K Beauty Krzysztof Chwesiuk oficjalnie reprezentuje interesy firmy ENPRANI CO. LTD., właściciela marki Holika Holika, na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, zarówno w kontekście rozwoju marki, jej promocji, dystrybucji jak i również prawa własności znaku towarowego i własności intelektualnej do chronionych prawem EU znaków towarowych słowno-graficznych Holika Holika (EUIPO: 014625347, 016678641, 016813875) . Produkty dostępne na stronie www.myasia.pl są bezpośrednio sprowadzane od producenta, dzięki czemu klienci mogą być pewni jakości oraz autentyczności zakupionych przez siebie produktów.

Lista dostępnych, bezpiecznych i zweryfikowanych punktów sprzedaży produktów marki Holika Holika znajduje się w zakładce "Gdzie kupić?" oraz "Holika w Polsce".

Warto zaznaczyć, że o oryginalności zakupionych w Polsce produktów świadczy m.in polska etykieta naklejana na produkty, która zawiera dane oficjalnego, wyłącznego polskiego dystrybutora My Asia A&K Beauty.

NAJBARDZIEJ POPULARNY KOSMETYK HOLIKA HOLIKA?

Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel - Wielofunkcyjny aloesowy żel, który zawiera 99% ekstraktu z aloesu. Może być stosowany do każdego rodzaju skóry twarzy i ciała. Produkt przynosi efekt nawilżenia, chłodzenia i odświeżenia dzięki wysokiej zawartości soku z Aloesu, który pochodzi z czystej wyspy Jeju w Korei Południowej. Produkt chroniony prawem własności znaku (przestrzennego i słowno-graficznego) towarowego EUIPO: 016813875

 

Holika Holika seria aloesowa otrzymała w roku 2014 nagrodę GOOD DESIGN przyznawaną przez Ministerstwo Przemysłu w Korei Południowej oraz złotą nagrodę PENTAWARDS 2016

Pentawards 2016

 

Nasz strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij