Scroll Down
Swipe Up

O nas

HOLIKA HOLIKA to koreańska marka kosmetyków, która w swojej ofercie posiada produkty zgodne z dziesięcio etapową azjatycką pielęgnacją twarzy. Aby odpowiednio dbać o skórę, należy ją starannie i systematycznie pielęgnować.

Kosmetyki HOLIKA HOLIKA to całe spektrum idealnie dobranych kosmetyków do potrzeb skóry, począwszy od produktów do jej oczyszczania, po pielęgnację, kończąc na makijażu.

Oczyszczamy

PODSTAWA DO PIĘKNEJ I ZDROWO WYGLĄDAJĄCEJ CERY

NAWILŻAMY

SERCE KOREAŃSKIEGO RYTUAŁU PIELĘGNACYJNEGO

Maseczki w płachcieMaseczki w płachcieS.O.S DLA SKÓRY

Maski w płachcie to HITkoreańskiej pielęgnacji

Maseczki składają się z dwóch części - płachty oraz esencji bogatej w różne składniki odżywcze, nawilżające, rozświetlające; w zależności od rodzaju. Nakładane razem na twarz, tworzą kompres dla skóry, dzięki czemu składniki aktywne szybciej wchłaniają się w głąb skóry. Wystarczy 15 minut, aby skóra została odżywiona i zregenerowana.

textastronautplanet1planet2rocket
01

Koi

02

Nawilża

03

Odświeża

04

Regeneruje

05

Łagodzi podrażnienia

Holika w Polsce

Firma My Asia A&K Beauty powstała w 2012 roku i zajmuje się wprowadzaniem do obrotu kosmetyków azjatyckich, głównie z Korei Południowej. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Holika Holika na Polskę od 2013 roku i sukcesywnie budujemy status marki na rynku Polskim.

Dział handlowy Holika Holika z siedzibą Krakowie. Zajmujemy się bezpośrednią obsługą sieci detalicznej i hurtowej. Dzięki skupieniu się na marce Holika Holika, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu atrakcyjne warunki handlowe, wsparcie marketingowe i sprzedażowe. Oferujemy również pełny asortyment kosmetyków. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Wczytywanie mapy...

Jesteśmy na wyciągnięcie ręki

Czy wiesz, że nasze produkty znajdziesz w najlepszych drogeriach internetowych, stacjonarnych, a także w sieciach sprzedaży i w aptekach? Dokładnie tak, jesteśmy bliżej niż myślisz.

Kontakt
  • My Asia A&K Beauty Krzysztof Chwesiuk
  • 43-309 Bielsko-Biała, ul. Bystrzańska 70
  • NIP: 547-20-68-255, Regon: 242859723
  • Telefon: +48 33 445 42 45
  • Telefon: +44 203 769 7900
  • Oferty hurtowe, napisz: hurt@holika.pl

Żel aloesowy Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel otrzymał w roku 2014 nagrodę GOOD DESIGN przyznawaną przez Ministerstwo Przemysłu w Korei Południowej oraz złotą nagrodę PENTAWARDS 2016. W Polsce kosmetyk zdobył tytuł: "NAJLEPSZY PRODUKT WYBÓR KONSUMENTÓW 2018 ZŁOTY MEDAL" oraz "KOSMETYK WCZECH CZASÓW 2021" przyznawany przez portal Wizaz.pl w kategorii Hit Wizażanek 2021.

Copyright 2021. Holika Holika. Wszelkie prawa zastrzeżone.